Дізнатись ціну

Ім'я
Ми зателефонуємо у зручний для Вас час

Форма зворотного зв'язку

Ім'я:
Email:
Ми зателефонуємо у зручний час:

Загрузить презентацию

Ім'я:

Девелопери

Девелопери об’єкту відомі такими знаковими для України проєктами:

Logo Perfect Group

30 компаній ринку нерухомості, об'єднаних під цим брендом, забезпечують повний цикл будівельних робіт від початку до повного завершення, з огляду на кожну дрібницю, щоб все було Perfect.

Logo SAGA Development

Девелопер житлових комплексів, які відрізняються інноваційними та креативними рішеннями для комфорту мешканців.

Logo KYIVPROEKT DEVELOPMENT

KYIVPROEKT DEVELOPMENT — інвестиційна компанія, що є власником проєктного інституту «КИЇВПРОЕКТ», заснованого у 1937 році, який відповідальний за генеральний план Києва та 80 років визначає вигляд міста!
Наша діяльність опирається на серйозний досвід: більш як 90% усіх комунальних, соціально-культурних та інженерно-транспортних об’єктів столиці спроєктовано нашими фахівцями. Цей досвід неможливо переоцінити: адже від проєкту залежить вартість будівництва, його довговічність, безпека та функціональність ­­— усі ті компоненти, що визначають успіх об’єкту нерухомості та його інвестиційну привабливість.
Інвестиційна компанія надає послуги у всіх сферах ринку нерухомості: від розробки проєкту до залучення інвестицій і управління об’єктами. За свою багаторічну діяльність компанія запроєктувала та реалізувала десятки комерційних та житлових проєктів, загальною площею 150 000 кв.м. З нами співпрацюють більш ніж 500 світових брендів та лідери будівельного ринку України.