Дізнатись ціну

Ім'я
Ми зателефонуємо у зручний для Вас час

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Форма зворотного зв'язку

Ім'я:
Email:
Ми зателефонуємо у зручний час:

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Загрузить презентацию

Ім'я:

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Комерційна нерухомість

1 2 3 4 5 Дізнатись ціну
Комерційна нерухомість у FRANKLIN Concept House

Успіх бізнесу залежить від багатьох чинників, але, безумовно, на роботу компанії впливає вибір локації та комерційного приміщення. У FRANKLIN Concept House обидва пункти мають п’ять зірок якості. Будинок розташований у центрі міста — на вулиці Гончара, 69. Це один з престижних районів столиці, де знаходиться Французький інститут в Україні, посольство Королівства Данії, Національний цирк України. За п’ять хвилин від житлового комплексу ви дійдете до площі Перемоги, звідки бере початок один з головних транспортних вузлів столиці.

Для комерційної діяльності у будинку запроєктовано 5 перших поверхів. Тут може знаходитись офіс вашої компанії, ваш магазин або тут ви можете відкрити свій ресторан. Кожне з нежитлових приміщень заздалегідь продумано під окремий вид діяльності: для закладу харчування тут передбачені комунікації та врахована достатня кількість електрики, для магазинів запроектована велика вітрина та продумане планування.

Переваги комерційних приміщень у FRANKLIN Concept House

Аби вже зараз ви могли обрати комерційну нерухомість для свого бізнесу, ми підготували перелік основних переваг нашого п’ятизіркового будинку:

  • розташування на перетині історичного центру та ділової частини міста — на авто дістатися до Хрещатика можна менше ніж за 10 хвилин;
  • великий вибір нежитлових приміщень — комерційні приміщення займають перші 5 поверхів будинку, мінімальна площа стартує від 107 м², максимальна складає 458 м²;
  • продумане планування приміщень для кожного сегменту бізнесу;
  • розвинута інфраструктура району — поряд з будинком знаходиться ТЦ “Україна”, супермаркети, бутіки, ресторани тощо;
  • статусність будинку та попит серед його мешканців та гостей — обираючи комерційне приміщення у FRANKLIN Concept House для ресторану чи магазину ви знаходитесь ближче до своєї цільової аудиторії;
  • супровід управляючої компанії — оформити доставку необхідних товарів, замовити клінінг або вирішити інші поточні питання можна, звернувшись до менеджера компанії ATMOSFERA.

Обирайте комерційну нерухомість у центрі Києва у нашому п’ятизірковому будинку. Дізнайтеся більше про ціни, умови купівлі та оренди у менеджерів відділу продажів. Замовляйте дзвінок на сайті, ми обов’язково вам зателефонуємо, щоб дати відповіді на всі питання й допомогти обрати оптимальну площу нежитлового приміщення для вашого бізнесу.

Замовити дзвінок