Дізнатись ціну

Ім'я
Ми зателефонуємо у зручний для Вас час

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Форма зворотного зв'язку

Ім'я:
Email:
Ми зателефонуємо у зручний час:

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Загрузить презентацию

Ім'я:

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

FAQ: особливості апартаментів

Вам за всіма параметрами підходить FRANKLIN Concept House: розташування, архітектура будинку, планування апартаментів, сервіси, які тут передбачені. Однак у вас є питання стосовно типу нерухомості, яку ви збираєтесь придбати. Чи можна оформити прописку, наскільки тарифи комунальних послуг в апартаментах будуть перевищувати тарифи в квартирі та чи правда, що до будівництва апарт-комплексів інші вимоги? Ми зібрали найрозповсюдженіші питання від наших клієнтів і дали на них розгорнуті відповіді.

 • Апартаменти та квартира: які основні відмінності?

  Головне, що відрізняє апартаменти від квартири, — це приналежність до житлового чи нежитлового фонду. У випадку з апартаментами — це нежитловий фонд, тож апарт-комплекси можуть будуватися на ділянках з різним цільовим призначенням: в рекреаційних, історичних, курортних районах. Власнику апартаментів це дає можливість не тільки жити, а й працювати в них або здавати їх в оренду.

  Візуально між квартирою та апартаментами немає відмінностей. Якщо ви поглянете на планування кімнат у FRANKLIN Concept House та планування квартир у наших інших житлових комплексах, то навряд чи побачите колосальну різницю. Звичайно, вони будуть відрізнятися, адже розташування та розмір кімнат, кількість вікон і літніх зон (балконів і лоджій) визначаються проєктом будинку та його архітектурною концепцією.

  У FRANKLIN Concept House є всі умови для комфортного проживання. Тут є зона денного та нічного перебування (вітальня та спальні), кухня, санвузол, передпокій та літні зони — балкон, лоджія та, завдяки перепадам висотності, тераса. Також у більшості апартаментів запроєктовано одну або дві гардеробні. Крім ергономічних планувань, у будинку передбачений високий рівень сервісу, щоб вам точно було комфортно у себе вдома.

 • Чи можна оформити прописку в апартаментах FRANKLIN Concept House?

  Сьогодні прописка не має того значення, як, скажімо, 15 років тому. Це пов’язано з тим, що з 2004 року в Україні скасовано інститут прописки громадян. Тепер прописатися не можна ні в апартаментах, ні в іншій нерухомості, однак мешканці квартири можуть зареєструвати своє місце проживання. Власники апартаментів не мають такої можливості, але це ніяк не вплине на їхній комфорт.

 • Як покупцям апартаментів голосувати на виборах, влаштувати дитину до школи та отримати паспорт?

  Отримати медичну допомогу, взяти участь у виборах чи влаштувати дитину до садочку сьогодні можна не за місцем своєї реєстрації.

  • У шкільних і дошкільних закладах класи та групи формуються за залишковим принципом, тож дитина може піти до будь-якого навчального закладу, якщо там є вільне місце.
  • Щоб отримати медичні послуги, потрібно укласти декларацію з сімейним лікарем. Це можна зробити як у державній, так і у приватній клініці.
  • Для участі у виборах необхідно надіслати заяву до Держреєстру виборців, обрати виборчу адресу та поставити електронний цифровий підпис. На вказану адресу надійде запрошення.
  • Паспорт можна отримати у ЦНАПі будь-якого району.
  • Для пенсійних виплат прописка також не потрібна — з 2017 року оформити пенсію можна в Єдиному реєстрі пенсіонерів.
  • Отримати “картку киянина” можуть не тільки кияни, а й ті, хто працює в столиці та є платником податків.

  З роками прописка втрачає свою актуальність. За різними джерелами, близько 7 млн. осіб у країні проживають не за місцем постійної реєстрації.

 • Наскільки відрізнятимуться тарифи на комунальні послуги?

  Розглянемо кожну послугу окремо.

  • Електроенергія. Якщо договір із ДТЕК укладає юридична особа, то тарифи на електроенергію будуть вищими, якщо фізична особа — то власник апартаментів платитиме за тарифом мешканців житлового фонду. Базовий тариф для фізичних осіб складає 0,9 грн за кВт⋅год до 1000 кВт. Якщо мешканець перевищує 100 кВт — 1,68 грн за кВт⋅год.
  • Опалення. Щодо витрат на опалення, то за наявності власної котельної тарифи взагалі не матимуть стосунку до міських.
  • Водопостачання.Тарифи на водопостачання визначаються категорією будинку — приватний він або багатоквартирний. Виходячи з цього, мешканці FRANKLIN Concept House платитимуть за тарифом власників квартир — 11,54 грн\1 куб за водопостачання та 10,21 грн\1 куб за водовідведення.
  • Інші тарифи. Вартість обслуговування прибудинкової території та вивезення сміття визначатиме власна управляюча компанія ATMOSFERA.
 • Чи однакові вимоги до будівництва комплексів з апартаментами та комплексів з квартирами?

  До будівництва комплексів з апартаментами вимог менше — і до шумоізоляції кімнат, благоустрою території, наявності паркомісць, проєктування комерційних приміщень, де можуть розміщуватися об’єкти інфраструктури. Але це ніяк не позначиться на комфорті власників апартаментів у FRANKLIN Concept House. Ми ставимо собі найсуворіші вимоги, щоб забезпечити максимально комфортні умови для наших мешканців.

  Ще одне правило для будівництва апартаментів — це розташування. Вони можуть знаходитись у нежитловій зоні. Для будівництва нашого комплексу ми вибрали дуже зручну локацію. FRANKLIN Concept House знаходиться на перетині історичного центру та ділової частини міста за адресою: вул. Гончара, 69. Звідси за 5 хвилин ви дійдете до площі Перемоги, з якої бере початок один з головних транспортних вузлів столиці, та за 15 хвилин — до станції метро “Університет”. Також ви швидко доїдете до головної вулиці столиці Крещатика, до великих бізнес- і торговельних центрів.

 • Як девелопери проєкту підходять до будівництва FRANKLIN Concept House?

  FRANKLIN Concept House — п’ятизірковий будинок, який повністю відповідатиме своїй концепції. Ми передбачили сервіс, завдяки якому фахівці управляючої компанії піклуватимуться про комфорт мешканців 24\7.

  Портьє відкриватиме двері, викликатиме ліфт, проводжатиме до апартаментів і в разі потреби донесе валізи та припаркує авто. З послугою консьєрж-сервіса у мобільному застосунку можна замовити доставку їжі чи викликати сантехніка.

  Окремим сервісом у FRANKLIN Concept House стане клінінг. У застосунку SFERA є розділ “Регулярне прибирання” від управляючої компанії ATMOSFERA. Потрібно обрати зручний час, дату та натиснути “Замовити”, щоб в апартаментах завжди було чисто.

  У FRANKLIN Concept House передбачена цілодобова охорона, а також буде застосована сучасна система контролю доступу — вхід до будинку та на поверх з апартаментами тільки за електронними картками. Стороння особа не зможе скористатися ліфтом та потрапити на потрібний рівень будинку без спеціального пропуску. Для безпеки мешканців в апартаментах будуть встановлені броньовані двері.

  Щоб власники апартаментів мали все необхідне у своєму будинку, перші п’ять поверхів займатимуть комерційні приміщення, де відкриються кафе, ресторани та офіси.

 • Який податок на апартаменти?

  Податок на апартаменти складає 1,5% від мінімальної заробітної плати за 1 кв. м. Це дані на 1 січня 2019 року. Апартаменти оподатковуються й при продажу. Власник нерухомості сплачує прибутковий податок 5% та 1,5% військового збору.

 • Чи можна оформити іпотеку для купівлі апартаментів?

  Апартаменти належать до нежитлового фонду, тож їх не можна придбати у кредит. Але у FRANKLIN Concept House є зручні умови на виплат, з якими ви можете сплатити перший внесок, а залишок розподілити на тривалий термін. При цьому покупцеві не потрібно збирати цілий пакет документів, достатньо лише паспорта та кода.

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання або хочете дізнатися більше про апартаменти у FRANKLIN Concept House, ви завжди можете звернутися до наших менеджерів. Адреса відділу продажу: вулиця Антоновича, 44.