Дізнатись ціну

Ім'я
Ми зателефонуємо у зручний для Вас час

Форма зворотного зв'язку

Ім'я:
Email:
Ми зателефонуємо у зручний час:

Особливості п’ятизіркового сервісу у FRANKLIN Concept House

Що таке п’ятизірковий сервіс за версією FRANKLIN Concept House? Це, коли про ваш комфорт піклуються 24\7, коли ви можете вирішити всі побутові справи кількома кліками у мобільному телефоні та коли вашу приватність поважають як власну.


Підготували для вас перелік сервісів, які будуть запроваджені у нашому п’ятизірковому будинку. Якщо ви тільки розглядаєте варіант купівлі апартаментів у FRANKLIN Concept House, після цієї статті ви точно захочете тут жити, а якщо вже обрали апартаменти — ще раз переконаєтесь у правильності свого рішення.


Портьє

Перше місце в нашому п’ятизірковому списку займає портьє. Чому перше? Тому, що саме він зустрічатиме мешканців і відвідувачів FRANKLIN Concept House, відкриватиме їм двері, викликатиме ліфт, проводжатиме до апартаментів і в разі потреби допомагатиме донести валізи. Також портьє стане вашим помічником, якщо вам або вашому гостю потрібно запаркувати авто.


Консьєрж-сервіс

Консьєрж-сервіс — сервіс, якому з легкістю можна довірити частину побутових справ. Вам не потрібно самостійно відвозити речі до хімчистки, замовляти доставку води чи їжі — все це можна здійснити у спеціальному мобільному застосунку SFERA. Достатньо кількох кліків у смартфоні, щоб визвати сантехніка, електрика чи кур’єра, який доставить вашу посилку за вказаною адресою. В цілому, застосунок SFERA стане справжнім помічником для власників апартаментів у FRANKLIN Concept House.


Система безпеки

Безпека та приватність мешканців FRANKLIN Concept House — завдання № 1 для нас. Ми хочемо, щоб мешканці почували себе максимально комфортно не тільки в апартаментах, а й за їхніми межами.

У суспільних просторах (холі, поверхах) та на прибудинковій території будуть встановлені камери відеоспостереження. Вони синхронізуватимуться з мобільним застосунком, тож ви завжди бачитимете, що відбувається у домі та навколо нього.

У FRANKLIN Concept House передбачена цілодобова охорона, а також буде застосована сучасна система контролю доступу — вхід до будинку та на поверх з апартаментами тільки за електронними картками. Стороння особа не зможе скористатися ліфтом та потрапити на потрібний рівень будинку без спеціального пропуску.

У всіх апартаментах будуть вбудовані сейфи та броньовані двері.


Клінінг

Цей сервіс ми вирішили виділити окремо, адже мешканці FRANKLIN Concept House можуть зробити цю послугу регулярною. У застосунку SFERA є розділ “Регулярне прибирання” від власної управляючої компанії ATMOSFERA. Потрібно обрати зручний час, дату та просто натиснути “Замовити”. Кілька кліків — і в ваших апартаментах завжди чисто!


Якщо ви хочете жити у будинку з п’ятизірковим сервісом, запрошуємо вас до відділу продажу. Наші менеджери детальніше розкажуть про послуги, умови купівлі та наявні планування. До зустрічі у нашому офісі продажу за адресою: вул. Антоновича, 44.

Замовити дзвінок

Схожі Новини